DİŞ ESTETİĞİ

Dişlerin görünümü insanların sosyal hayatını olumlu ya da olumsuz etkileyebilecek etmenlerdendir. Göze hoş görünen, gülündüğünde ahenk içinde dizilmiş olan dişler; insanların yaşamına pozitif etki sağlamaktadır. Bununla birlikte sağlıklı dişler, kişisel bakımın etkili belirtilerindendir. Göz alıcı bir gülümseme kişilerin özgüvenini ve sosyal iletişimini önemli derecede arttırarak, iş ve özel hayatlarındaki başarı ve mutluluğu sağlamaya katkıda bulunur.
Dişlerin çarpışık dizilişi, diş aralarındaki geniş boşluklar veya koyu renkli dişler gibi problemler gülüşü ve sosyal hayatı olumsuz yönde etkilemektedir. Ayrıca daha önce yapılmış rengi veya uyumu bozulmuş kaplamalar, rengi koyulaşmış dolgular ve diş eti problemleri de hem sağlık hem de estetiği olumsuz etkiler.Bu sebeplerden ötürü diş estetiği uygulamaları kişinin sağlığını ve ruh halini olumlu yönde etkilemektedir.

Diş Estetiğinde Sıklıkla Uygulanan Yöntemler

  • Lamina (yaprak) porselenler
  • Tam seramik kaplamalar
  • Porselen dolgular

Hemen Bilgi Alın!

Sinapolist uzman ekibinin son teknoloji ürünlerini kullanarak titizlikle uyguladığı işlemler hakkında detaylı bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçin.

HEMEN ARA WhatsApp