HOLLYWOOD SMILE

MÜKEMMEL GÜLÜŞ TASARIMI: HOLLYWOOD SMILE
Günlük hayatta biriyle konuşurken ilk dikkat çeken noktalardan biri karşınızdaki insanın dişleridir. Temiz ve estetik dişlere sahip olmak karşınızdaki insanı etkilemek için çok önemlidir. Hollywood Smile; yani gülüş estetiği, ağızda daha ilgi çekici, temiz ve sağlıklı bir görünüm yaratır.

Hollywood Smile nedir?
Sizin için özel tasarlanan bu gülüş tasarımı sağlık ve estetiği birleştirerek yepyeni bir görüntüye kavuşmanızı sağlar. Hollywood Smile ile diş estetiği yaptıracak kişilerin öncelikle cinsiyetine, sonra yüz hatlarına, yaşına, dişlerinin sıralanışına ve renklerine, dudaklarının yapısına ve diş etlerine bakılır. Hollywood gülüşü yaptıracak kişilerin yüz şekline bakılması dişlerin hangi formda seçilmesine dair bilgiler vermektedir. Böylece gülüş estetiği yaptıracak kişi mükemmel görüntüye kavuşur.

Hollywood gülüşünün isteğe göre yapılan üç şekli vardır. Çekici gülüşle hedef, zamanla aşınan ve kısalan ön dişleri eski yapısına kavuşturarak daha genç bir görünüm kazandırmak amaçlanır. Estetik gülüşle, amaç kişiye olgun bir görünüm vermektir. Bu diş estetiği işleminde dişlerin boyları eşitlenir. Sportif gülümseme tasarımı ile de orta dişler, yan kesici dişlerden biraz uzatılır, böylece kişiye içten ve sıcak bir ifade kazandırılır.

Hollywood Smile Nasıl Yapılır?
Beyaz dişlere sahip olmak her zaman yeterli olmamaktadır. Çapraşık ve boyutları değişken dişlerin görünümü de zaman zaman sıkıntılar yaratmaktadır. Diş hekimliği ve sanatın birleştiği bu estetik gülüş tasarımı ile dişlerdeki şekil ve simetri bozuklukları giderilir, çürümüş, aşınmış ve renkleri bozulmuş dişlerin tedavisi yapılır.

Mükemmel Bir Gülüşe Kavuşmak Aslında Çok Kolay
Hollywood Smile ile diş estetiği görüntüsünden rahatsız olan veya sıkılanlar için yenilenmek ve yeni bir görünüme kavuşmak sanıldığından çok daha kolay. Sadece dişlerin üzerine yapıştırılacak ince seramikler, hem estetik dişlere kavuşmanızı sağlar hem de diş yüzeylerini kırılma, çürüme, aşınma gibi etkenlerden korur.

Hollywood Smile yapımı aşamasında porselen veya kompozit lamine kullanılmaktadır. Gülüş tasarımı ile estetik diş görünümü kazandırılır. Lamine türüne karar verenler için şu aşamalar takip edilir:
Öncelikle diş ve çene yapısı ortaya çıkarılarak dişler için model oluşturulur.
Bilgisayar aracılığı ile ideal diş formu oluşturulur.
Alınan veriler doğrultusunda diş prototipleri oluşturulur.
Prototipler kişinin dişlerine takılır ve dişlerin nasıl durduğu kontrol edilir. Bu prototiplerden memnun olan kişiye 7 –10 gün içinde gerçek dişler takılarak işlem tamamlanır.
Bu işlemleri yaptırdıktan sonra Hollywood yıldızlarını aratmayacak güzellikte gülüşe sahip olabilirsiniz.

Hollywood Yıldızları Gibi Gülümsemek Elinizde
Son yıllarda gelişen teknolojiyle birlikte istediğimiz görünüme kavuşmak mümkün oldu. Bu gülüş tasarımı Hollywood Starları başta olmak üzere dünyanın dört bir tarafındaki ünlülerin yaptırmaya başlamasıyla tüm dünyaya yayıldı. Türkiye’de de onlarca ünlü Hollywood Smile yöntemiyle estetik dişlere kavuştu.

Gülüşünüzü ve dişlerinizi güzelleştirmek ve özgürce gülümseyebilmek isterseniz Sinapolist ile iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Bilgi Alın!

Sinapolist uzman ekibinin son teknoloji ürünlerini kullanarak titizlikle uyguladığı işlemler hakkında detaylı bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçin.

HEMEN ARA WhatsApp