DİŞ KOZMETİĞİ

Yaşanmışlığa bağlı olarak dişlerde renklenmeler artmakta, kırıklar ve çatlaklar oluşmakta hatta diş kayıpları gözlenmektedir. Bu tür olumsuzluklar kişinin olduğundan daha yaşlı görünmesine neden olur. Diş kaybına bağlı olarak dudaklar daha ince ve çökük, yüzdeki ve dudakların çevresindeki çizgiler daha belirgin olur. Zamanla özellikle dişlerdeki aşınmalara bağlı olarak dişlerin boyları kısalır ve renkleri değişir.

İnsanların görünüşlerine giderek daha fazla değer vermeleri ve genç, güzel, sağlıklı ve de başarılı bir görünüm için, diş sağlığı ve gülüşün ne kadar önemli olduğunu keşfetmeleri Estetik Diş Hekimliği'ni geliştirmiş, endüstriyi de beraberinde harekete geçirmiştir.

İnsanlarda olağanüstü bir imaj değişimi yaratan estetik kompozit dolgular ve porselen lamine gibi modern tekniklerle anesteziye bile gerek kalmadan estetik kaygılar giderilebilmektedir. Kozmetik konturlama tekniği ile sivri, kırık dişler mine dokusuna zarar vermeden düzeltilebilmekte ve ciddi girişimlerde bulunulmadan estetik tedaviler uygulanabilmektedir. Konvansiyonel protezlerle yapılan ve metal kullanıldığı için sahte cansız bir efekt veren klasik uygulamalar yerini sağlıklı dişlerden daha az kaybına olanak sağlayan orijinal dişten neredeyse ayırt edilemeyecek kadar estetik ve sağlıklı görünümdeki protezlere bırakmıştır.

Estetik ve Kozmetik Diş Hekimliği'nde modern teknolojik ve endüstriyel yaklaşımlar teşhis ve tedavinin başarı oranını yükselterek hizmet kalitesini arttırmaktadır.

Hemen Bilgi Alın!

Sinapolist uzman ekibinin son teknoloji ürünlerini kullanarak titizlikle uyguladığı işlemler hakkında detaylı bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçin.

HEMEN ARA WhatsApp